2013 m. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje vykdomas tęstinis projektas „Renkuosi sveiką gyvenseną“, kuris yra finansuojamas  Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Projekto tikslas – propaguoti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, formuoti pozityvias nuostatas, gyvenimo įgūdžius, padedančius ugdyti gebėjimą pasirinkti sveikatai palankų sprendimą.

Projekto uždaviniai:

–  Suteikti teorinių ir praktinių įgūdžių apie sveiką gyvenseną, asmens higieną, traumų ir ligų profilaktiką.

– Pateikti informacijos, žinių apie sveikatą, rūkymo ir kt. žalingų įpročių formavimąsi, jų keliamus pavojus ir priklausomybes, diskutuoti  aktualiomis temomis su jaunimu.

– Formuoti, bandyti pakeisti moksleivių nuostatas, vertybes, ugdyti fizinius, psichinius, socialinius jų gebėjimus.

– Didinti jaunimo užimtumą, bendruomeniškumą ir skatinti suinteresuotumą gyventi be žalingų įpročių.

Mokykla, vykdydama projektą, organizuoja moksleiviams prasmingą veiklą. Rengiamos įvairios sportinės varžybos, konkursai, popietės, rengiami pokalbiai su specialistais, vedamos diskusijos.

Projekte svarbiausia dalis skiriama sveikai gyvensenai, aktyviam sportui, jaunimo tobulėjimui, iniciatyvai, komandinio darbo svarbai. Didelis dėmesys skiriamas bendravimui su jaunais žmonėmis. Prie projekto renginių organizavimo aktyviai prisideda mokyklos mokiniai, visuomenės sveikatos biuro specialistai, Rokiškio PPT specialistai, bendruomenės nariai.

Įgyvendinant projektą, atliekamos mokinių apklausos, kurių tikslas nustatyti, su kokiomis socialinėmis ir sveikatos problemomis susiduria mokiniai. Apklausų rezultatai yra analizuojami, vykdoma prevencinė veikla.

Už projektines lėšas įsigytas naujas sportinis inventorius.

kviečiame apsilankyti mokykloje

Atvykite – pakonsultuosime!
Padėsime užsiregistruoti, priimsime dokumentus