Profesiją renkamės visam gyvenimui, tad svarbiausia , kad ji būtų paklausi.

Atrask savo talentą. Nesusidaryk klaidingo įspūdžio, kad pakanka, bet kokio diplomo ir gali dirbti bet kokį darbą, rinkis profesinį mokymą ir įgyk žemišką specialybę #RTVŽŪM

Lapkričio 9-13 dienomis mokykla dalyvavo #Europosprofesiniųgebėjimųsavaitė2020

Skirtingų grupių atstovai jungėsi bendram darbui ir pristatė savo profesiją. Pirmadienį siuvėjos pasiuvo kosmetines makiažo reikmenims, o vizažistės padarė makiažus siuvėjoms.

Antradienį būsimos apskaitininkės sudarė namo statybos sąmatą, o apdailininkai pagal ERASMUS+ programos partnerių iš Austrijos brėžinį pastatė namo maketą.

Trečiadienį suvirintojai gamino drabužių pakabas šaltkalvystės kabinetui, būsimi šaltkalviai pagamino kabliukus drabužiams.

Ketvirtadienį būsimų virėjų keptus keksiukus, socialinio darbuotojo padėjėjos  nuvežė „Artrito„ klubo nariams ir saldžia dovana praskaidrino pilko rudens dieną.

Penktadienį automobilių mechanikų bazėje buvo laukiami visi, kam reikia pakeisti automobilio padangas ir sureguliuoti žibintus. Tai mokinių dovana mokyklos bendruomenei, kad būtume saugūs kelyje.

Mokiniai bendradarbiauja ne tik tarpusavyje, bet ir dalyvauja tarptautiniuose projektuose, įgyja naujų profesinių įgūdžių, o patirtimi dalinasi su mokyklos ir miesto bendruomene.